piątek, 27 czerwca 2008

Again come back home
Znów powrót do domu tym razem z Krakowa. Byłam na konferencji zorganizowanej przez Instytut Konfucjusza działający przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Tytuł konferencji to Nowe Drogi Jedwabnego Szlaku. Odbywał się w Willi Decjusza , gdzie za miesiąc powrócę tym razem w innej roli , będę uczestniczyć w warsztatach tanca dawnego. Jednym z ciekawszych wykładów był wykład na temat zachodniej muzyki w Chinach, jej percepcji na przestrzeni wieków oraz dziś, w jaki sposób przeplatają się chińskie i zachodnie motywy muzyczne w obu gatunkach.

Again come back to home from Cracow. I spent some days on the conference about the New Ways Silk Road . One of the most interesting lecture was about relation between East and West music, about the history and "live" today. It was very" musical" lectures.

Brak komentarzy:

COPYRIGHT

Copyright on all of the texts and photographs on this web site is owend by the author. You are not allow to use this web site for advertising, brochures, editorial publications, public multimedia presentations or any other users. You may not sell, publish, license or distribute any of the photographs without a LICENSE TO USE.

PRAWA AUTORSKIE:

Wszelkie prawa do materiałów zawartych na tym blogu należą do autora bloga. Zabrania się powielania, sprzedaży i wykorzystywania tekstów oraz fotografii w formie drukowanej jak i cyfrowej bez uzyskania zgody właścicielki na ich wykorzystanie.