wtorek, 17 czerwca 2008

Come back homeDużo się działo, niedawno wróciłam z Lublina gdzie prowadziłam warsztaty, przy okazji byłam na Nocy Kultury, niesamowita impreza aż szkoda wracać do antykulturalnego Gdanska, żal że tak bogate miasto jak Gdańsk z taką tradycją i kulturą.................jest na szarym końcu w kulturze. Dość narzekania.
Warsztaty z tańca dawnego jak zwykle wszystko poszło wg ustalonego planu:
Belriguardo i XVI wieczne zabawy jak
La Caccia
Brando di Cales

So I come back to home. I was in Lublin in dance group '' Belrigardo" where We stady new XV and XVI century italian dances like:
Belriguardo
La Caccia
Brando di Cales
I spent there good time and I sow some interesting dance group in the Night of Culture.

Brak komentarzy:

COPYRIGHT

Copyright on all of the texts and photographs on this web site is owend by the author. You are not allow to use this web site for advertising, brochures, editorial publications, public multimedia presentations or any other users. You may not sell, publish, license or distribute any of the photographs without a LICENSE TO USE.

PRAWA AUTORSKIE:

Wszelkie prawa do materiałów zawartych na tym blogu należą do autora bloga. Zabrania się powielania, sprzedaży i wykorzystywania tekstów oraz fotografii w formie drukowanej jak i cyfrowej bez uzyskania zgody właścicielki na ich wykorzystanie.