piątek, 5 grudnia 2008

Costume Colloquium: a Tribute to Janet Arnold 6-9-11, 2008Jestem jestem, nie zapomniałam i napisze więcej , dziś muszę zaznaczyć ile się dla mnie ważnych rzeczy wydarzyło to znaczy Costume Colloquium we Florencji . Tyle wrażen niesamowitych miałam że powoli będę uzupełniać co to zostało we wspomnieniach a także na kartkach i zdjęciach, zrobiłam ok 700 zdjęć. We Florencji byłam 2 tyg, tydzień na sympozjum i tydzień biegania po wszystkich Palazzach w mieście.
Kocham Florencję.
Kocham ich mieszkańców za dodanie mi wielkiego optymizmu i pozdrawiam wszystkich których spotkałam na swej drodze we Florencji

COPYRIGHT

Copyright on all of the texts and photographs on this web site is owend by the author. You are not allow to use this web site for advertising, brochures, editorial publications, public multimedia presentations or any other users. You may not sell, publish, license or distribute any of the photographs without a LICENSE TO USE.

PRAWA AUTORSKIE:

Wszelkie prawa do materiałów zawartych na tym blogu należą do autora bloga. Zabrania się powielania, sprzedaży i wykorzystywania tekstów oraz fotografii w formie drukowanej jak i cyfrowej bez uzyskania zgody właścicielki na ich wykorzystanie.