niedziela, 15 kwietnia 2012

Bawełniane taśmy koronkowe firmy IEMESA


Dziś byłam na corocznej wystawie związanej z haftem i robótkami ręcznymi. Na wystawie można zobaczyć haftowane obrazy o tematyce kwiatowej, także samplery ( jak to nazwać po polsku nie wiem) oraz ciekawe propozycje o tematyce dziecięcej. Było kilka stoisk w tym zachwyciło mnie stoisko z hiszpańskimi bawełnianymi koronkami firmy IEMESA z Barcelony. Kupić nic nie można było, ale za to udało mi się nabyć nowy katalog DMC na 2012 rok oraz broszurkę o hardangerze. Wystawę polecam chociaż jej rozmiary są bardzo skromne w porównaniu z wystawami we Francji, w Anglii czy w Rosji.

2 komentarze:

chaga pisze...

Rzeczywiście słabiutko, ale co zrobić - tak to już u nas jest :)

Alicja pisze...

zazdroszcze Ci ze mialas te mozliwosc taka wystawe ogladnac..a i te drobne suveniry , ktore nabylas tez stanowia jakas radosc.pozdrawiam :)

COPYRIGHT

Copyright on all of the texts and photographs on this web site is owend by the author. You are not allow to use this web site for advertising, brochures, editorial publications, public multimedia presentations or any other users. You may not sell, publish, license or distribute any of the photographs without a LICENSE TO USE.

PRAWA AUTORSKIE:

Wszelkie prawa do materiałów zawartych na tym blogu należą do autora bloga. Zabrania się powielania, sprzedaży i wykorzystywania tekstów oraz fotografii w formie drukowanej jak i cyfrowej bez uzyskania zgody właścicielki na ich wykorzystanie.