piątek, 7 czerwca 2013

Koszula i kamizelka do brunszwiku. Riding habit shirt and waistcoat.

Ostatnio długo nie wspominałam o brunszwiku, który szyję. Niestety zatrzymałam się na etapie szycia koszuli do niego a łatwo nie było. W końcu po wielu próbach i błędach (szyciu i pruciu) coś stworzyłam ale koszula nie jest jeszcze wykończona. Wkrótce pojawi się post o tego typie koszulach dla Pań i czy w ogóle były noszone w Polsce.
Uczestnicząc w kilku imprezach związanych z modą i historią ubioru, myślę nad kilkoma tematami poświęconymi polskiej kostiumologii oraz ciekawych książkach z nią związanych.

Now I decided to sewing shirt  and waistcoat for my brunswick. Finally, after my experiment pattern and some fault  I try to create a shirt but  is not yet finished. Soon there will be a post about this type of shirts for women, or even if they were worn in Poland.
shirt for brunswick, not finished


pattern for waistcoat

 
By participating in several events related to the history of fashion and dress, I think on some topics that Polish of costumes and interesting books with it.

Brak komentarzy:

COPYRIGHT

Copyright on all of the texts and photographs on this web site is owend by the author. You are not allow to use this web site for advertising, brochures, editorial publications, public multimedia presentations or any other users. You may not sell, publish, license or distribute any of the photographs without a LICENSE TO USE.

PRAWA AUTORSKIE:

Wszelkie prawa do materiałów zawartych na tym blogu należą do autora bloga. Zabrania się powielania, sprzedaży i wykorzystywania tekstów oraz fotografii w formie drukowanej jak i cyfrowej bez uzyskania zgody właścicielki na ich wykorzystanie.