środa, 5 sierpnia 2015

My old new regency dress. Suknia, którą lubię.


A to moje ulubione zdjęcie. Here is my loved photo.


Bal w Krakowie podczas warsztatów tańców dworskich Cracovia Danza (o warsztatach piszę na moim drugim blogu - taneczne notatki z przeszłości) był okazją do pokazania się w sukience, którą miałam na balu Arsenału ze spencerem bez rękawów. Tym razem sukienka była bohaterką. Była to jedyna impreza w której wzięłam udział w stroju. O samej sukience nie będę się rozpisywać bo co było można to zostało opisane. Jedyne co nowego pojawiło się w mojej kombinacji to nowy wachlarz w kolorze granatowym z białymi malowanymi ornamentami - ale jak to bywa zapomniałam zrobić sobie z nim zdjęcie. 
Sukienka jeszcze raz okazała się bardzo wygodna (nie trzeba prosić o wiązanie). 

Ball in Krakow during the workshop Cracovia Danza Court Dance was an opportunity to show off the dress that I had a  Arsenal ball  in January with spencer sleeveless. This time the dress was a "hero". It was the only event in which I took part in the costume. The only thing new in my combination of this new fan in dark blue with white painted ornaments - but as it happens I forgot to take a picture with him.

 
2 komentarze:

Magdalena Jastrzębska pisze...

Pierwsze zdjęcie w ogrodzie różanym urokliwe. To jakby ilustracja przeniesiona z dawnych czasów, chwila w zaczarowanym ogrodzie.

atelierpolonaise pisze...

Dziękuję Magdaleno, to także zasługa fotografa.

COPYRIGHT

Copyright on all of the texts and photographs on this web site is owend by the author. You are not allow to use this web site for advertising, brochures, editorial publications, public multimedia presentations or any other users. You may not sell, publish, license or distribute any of the photographs without a LICENSE TO USE.

PRAWA AUTORSKIE:

Wszelkie prawa do materiałów zawartych na tym blogu należą do autora bloga. Zabrania się powielania, sprzedaży i wykorzystywania tekstów oraz fotografii w formie drukowanej jak i cyfrowej bez uzyskania zgody właścicielki na ich wykorzystanie.